• سپیدهاما
  • اولین واکنش رونالدو به انتقال مسی به آمریکا

اولین واکنش رونالدو به انتقال مسی به آمریکا

19 خرداد, 1402

خبرورزشی نوشت: کریستیانو رونالدو که در مراسم معرفی برند آب معدنی‌اش شرکت کرده بود در پاسخ به سوالی درباره انتقال لیونل مسی به آمریکا از پاسخ دادن خودداری کرد و گفت فقط درباره آب صحبت می‌کند نه فوتبال!

کریستیانو رونالدو دیشب برای معرفی برند آب معدنی‌اش در مراسمی ویژه شرکت کرده بود. در حالی که کریستیانو مشغول اهدای بطری‌های آب معدنی به هوادارانش بود و به خواسته یکی از آنها پیراهن رئال مادرید را برای او امضا می‌کرد با سوالی مواجه شد که مشخص بود دوست ندارد به آن پاسخ بدهد.

یک هوادار از کریستیانو درباره انتقال مسی به اینترمیامی در آمریکا پرسید. در آن لحظه انتقال مسی به این تیم آمریکایی هنوز رسمی نشده بود. وقتی هوادار از رونالدو پرسید که معتقد است مسی هم مثل او راهی عربستان خواهد شد یا نه ستاره پرتغالی در پاسخ گفت: "نمی‌خواهم درباره فوتبال صحبت کنم. فقط آب! عربستان به همه بهترین‌ها خوش‌آمد می‌گوید. ما با لیگ عربستان هیچ مشکلی نداریم."

رونالدو با پایان فصل لیگ حرفه‌ای عربستان به زودی به تعطیلات خواهد رفت تا سپس برای آماده‌سازی‌های فصل آینده به اردوی النصر اضافه شود.

حالا که مشخص شده لیونل مسی سال آینده در عربستان حضور نخواهد داشت رونالدو و النصر با رقیب سرسخت دیگری مواجه هستند: الاتحاد که کریم بنزما، دوست و همبازی سابق کریستیانو در رئال، را به خدمت گرفته و امسال قهرمان لیگ این کشور شده است.

منبع: خبر ورزشی